در حال بروزرسانی هستیم درصورت درخواست با شماره 02188226950 تماس بگیرید

خرید اقساطی تبلت | خرید اقساطی موبایل | پیکسل کالا

 

پیکسل کالا به طور رسمی با همکاری شرکت ایران رنتر امکان خرید اقساطی را برای تمامی کاربران بدون چک و ضامن فراهم نموده که می توانید با خرید کارت های اعتباری ایران رنتر که در ادامه به نحوه ثبت نام آن خواهیم پرداخت تمامی لوازم الکترونیکی مورد نیاز از قبیل خرید گوشی موبایل ، خرید تبلت ، کنسول بازی ، کامپیوتر و لوازم جانبی و دیگر لوازم الکترونیکی را با اقساط دلخواه خود خریداری و استفاده کنید.

برای مشاهده مقدار اقساط و اطلاعات تکمیلی به سایت ایران رنتر مراجعه نمایید.

خرید اقساطی تبلت

در پیکسل کالا می توانید خرید اقساطی تبلت را به راحتی بدون چک و ضامن و فقط با پرینت گردش حساب خریداری کنید. پیکسل کالا مرجع تخصصی گوشی موبایل و تبلت می باشد که به همین دلیل دارای تنوع محصول و تامین به موقع منبع مورد اعتمادی برای خرید اقساطی تبلت می باشد.

خرید اقساطی موبایل

در پیکسل کالا می توانید خرید اقساطی موبایل هم بدون چک و ضامن و سفته انجام دهید. همچنین پیکسل کالا منبع رسمی و وارد کننده تخصصی گوشی موبایل می باشد که همین امر باعث تنوع زیاد محصولات مورد نیاز شما می گردد.

چگونه کارت اعتباری خرید پیکسل کالا را سفارش بدهم؟

  • تعیین مبلغ کارت اعتباری خرید از پیکسل کالا
  • آپلود مدارک و تایید در اعتبارسنجی در وب سایت ایران رنتر
  • ارسال کارت اعتباری خرید برای شما

چطور از کارت اعتباری خرید استفاده کنم؟

پس از ثبت سفارش کارت و تأیید در اعتبارسنجی، ایران رنتر یک کد برای شما ارسال می‌کند که در مرحله پرداخت سفارش از پیکسل کالا با وارد کردن این کد در قسمت کد تخفیف وب سایت ما ، پرداخت شما نهایی می‌شود.

برای اعتبارسنجی چه مدارکی نیاز است؟

برای تأیید در اعتبارسنجی لازم است تصاویر مدارک شناسایی و مدارک تأیید شغل را در پروفایل خود بارگذاری کنید.

1- تأیید هویت:

  • تصویر پشت و روی کارت ملی
  • تصویر شناسنامه
توجه خیلی مهم: دقت کنید حتماً کارت ملی باید جدید بوده یا رسید تعویض داشته باشد.

2-تایید شغل :

پرینت گردش حساب 3 ماهه آخر با مهر و امضای شعبه

توجه 1. فقط ارسال تصویر صفحه اول و دو صفحه آخر پرینت گردش حساب لازم است

به این نکات دقت کنید :

نکته 1: لازم به ذکر است در هنگام ارسال قرارداد کارت اعتباری خرید لازم است متقاضی اصل تمامی مدارکی که تصویر آن‌ها را ارسال کرده همراه خود داشته باشد.
نکته 2: ایران‌رنتر به میزان دو برابر بدهی خریدار به عنوان ضمانت سفته دریافت می‌کند. تهیه سفته برعهده ایران‌رنتر بوده و هزینه آن به مبلغ ثابت 10.000 تومان بر عهده مشتری است.
نکته 3: در صورتی‌که برای سفارش کارت اعتباری از چک به جای سفته برای ضمانت استفاده می‌کنید لازم است تصویر چک را در پروفایل کاربری خود بارگذاری کرده و اصل چک را نیز همراه با قرارداد به همراه سایر مدارک تحویل نمایید.
7 روز ضمانت تعویض کالا
گارانتی اصلی تمامی محصولات
ضمانت اصالت کالا
ارسال سریع